К основному контенту

САЙТ ХРАМА РОЖДЕСТВА ХРИСТОВА С.КУРИЛОВКА

САЙТ ХРАМА РОЖДЕСТВА ХРИСТОВА С.КУРИЛОВКА

Ворог буде розбитий. Перемога буде за нами!Після успішно проведених, для нацистської Німеччини, бойових дій у Польщі та Франції серед німецьких офіцерів зміцніла довіра до Гітлера та у нацистський режим. Однак, радники Гітлера та МЗС Німеччини виступали проти війни з СРСР, оскільки не хотіли більше «випробовувати долю». Сам Гітлер не погоджувався з ними, стверджуючи, що СРСР у будь-який момент може першим розв'язати війну проти Третього Рейху, тому, щоб запобігти цьому, німецька армія повинна нанести превентивні удари по Радянському Союзу. Головною метою майбутньої війни з Росією для Гітлера було розширення «життєвого простору» на Схід за рахунок територій, що входили до її складу; натомість Гітлер запевняв своїх підлеглих, що напад на Радянський Союз є лише способом забезпечити перемогу у війні з Великою Британією.
Увечері 21 червня 1941 року начальник штабу Київського особливого військового округу генерал-лейтенант Максим Пуркаєв доповів по телефону начальнику Генерального штабу Робітничо-селянської Червоної армії Георгію Жукову, що до прикордонників з’явився перебіжчик — німецький фельдфебель, який повідомив про висунення німецьких військ у висхідні райони для наступу, що розпочнеться вранці 22 червня.
Тієї ж ночі до військових округів надійшла директива №1. На виконання її у Києві о 3.00 місця біля зенітних гармат та зчетверених зенітних кулеметів зайняли розрахунки частин 3-ї дивізії протиповітряної оборони. О 3 годині 10 хвилин у Києві оголошено бойову тривогу для нічних винищувачів. А на світанку командири 2-го і 43-го винищувальних авіаполків підняли в повітря по одній ескадрильї для бойового чергування.
Вранці 22 червня літаки 4-го повітряного флоту Люфтваффе завдали бомбового удару по «об’єкту №12» - Києву. Бомби впали і на мирні квартали, і на промислові об’єкти…
22 червня 1941 року о 3 годині 30 хвилин фашистська Німеччина без оголошення війни здійснила напад на Радянський Союз! Попереду були страшні чотири роки смертей, попереду було підняття народного духу, попереду було відродження Канонічної Церкви в Радянському Союзі, попереду було звільнення військами Червоної Армії за участю евро-американської антигітлерівської коаліції всієї Європи!

Помолимось за душі загиблих від смертоносного нацизму під час цієї страшної війни!

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

К смыслу праздника Крещения Господня погружение в прорубь не имеет ровно никакого отношения!

4 ноября - праздник Казанской иконы Божией Матери

За щорічною традицією пропонуємо перегляд фільму «Дрібний дощ» авторства пономаря нашого храму, режисера та актора, Народного артиста України Георгія Делієва