К основному контенту

САЙТ ХРАМА РОЖДЕСТВА ХРИСТОВА С.КУРИЛОВКА

САЙТ ХРАМА РОЖДЕСТВА ХРИСТОВА С.КУРИЛОВКА

Священний Синод УПЦ: Слід покласти край спробам створення державної ЦерквиПід час засідання в 25-ту річницю Харківського Архієрейського Собору, Священний Синод УПЦ наголосив на необхідності дотримання конституційного принципу відокремлення Церкви від держави та підкреслив, «що необхідним є дотримання конституційного принципу відокремлення Церкви від держави».
У відповідному Посланні члени Синоду зауважили, що попри цю законодавчу норму, «деякі політики намагаються втручатися у справи Церкви», чим посягають фактично на свободу віросповідання людей і чинять дискримінації.
Взаємодія Церкви і держави «у різних сферах суспільного життя в жодному разі не має перетворюватися на підкорення державою церковних інституцій собі, – наголошується в Посланні. – Слід нарешті покласти край спробам створити в Україні державну Церкву. Усі церкви та релігійні спільноти мають бути рівними перед державою та вільно звершувати своє служіння».

За матеріалами:

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

К смыслу праздника Крещения Господня погружение в прорубь не имеет ровно никакого отношения!

4 ноября - праздник Казанской иконы Божией Матери

За щорічною традицією пропонуємо перегляд фільму «Дрібний дощ» авторства пономаря нашого храму, режисера та актора, Народного артиста України Георгія Делієва