К основному контенту

САЙТ ХРАМА РОЖДЕСТВА ХРИСТОВА С.КУРИЛОВКА

САЙТ ХРАМА РОЖДЕСТВА ХРИСТОВА С.КУРИЛОВКА

Вербна Неділя в Курилівській Христоріздв’яній православній громаді


В Неділю 6-ту Ваій, 09 квітня (27 березня церк.ст.) 2017 року  в верхній Христоріздв’яній церкві одноіменного собору с.Курилівка Петриківського району Кам’янської єпархії УПЦ на чолі із настоятелем громади митрофорним протоієреєм Тарасієм Максименко у співслужінні духівника громади ієромонаха В’ячеслава (Максименко) при соборі вірян пройшла Божественна Літургія на честь Входу Господнього в Ієрусалим.
Настоятель громади, після Євангельского читання, звернувся до вірян із словами святкового вітання.
Особливо звучала під час Господньої Літургії Молитва за мир в Київській Русі, коли всі без винятку люди, разом зі священиками у Вівтарі, стали на коліна та звернулись до Бога, в першу чергу в каятті за минулі гріховності, та вже потім зі сподіваннями на Божу Милість до народу України щодо припинення ворожнечі в державі.
До Святого Причастя приступили ті з вірян, хто зі щирим серцем полишив певні гріхи на Таїнстві Сповіді.
Наприкінці Богослужіння, після звершення Молитви до Господа, на честь Його входу в Ієрусалим, перед помазанням єлеєм, духівник громади після вітання богомольців, не лише акцентував увагу щодо значення Вербної Неділі у сучасному житті людей, але й перестеріг щодо сприйняття Двунадесятого Свята в якості язичницького тлумачення.
Потрібно відзначити, що з цього дня в громаді запроваджено перебування на Горньому місці, при відсутності архієрейської служби, Святого Евангелія.


Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

К смыслу праздника Крещения Господня погружение в прорубь не имеет ровно никакого отношения!

4 ноября - праздник Казанской иконы Божией Матери

За щорічною традицією пропонуємо перегляд фільму «Дрібний дощ» авторства пономаря нашого храму, режисера та актора, Народного артиста України Георгія Делієва