К основному контенту

САЙТ ХРАМА РОЖДЕСТВА ХРИСТОВА С.КУРИЛОВКА

САЙТ ХРАМА РОЖДЕСТВА ХРИСТОВА С.КУРИЛОВКА

В День Перемоги священики Курилівки вітали земляків
За існуючою багаторічною традицією, на запрошення Курилівського селищного Голови С. Гречановського, духовенство місцевого собору на честь Різдва Христового та Свято-Успенської церкви прийняли участь в урочистих заходах, присвячених Дню Перемоги.
Христоріздвяний собор Дніпродзержинської єпархії Української Православної Церкви представили: настоятель громади митрофорний протоієрей Тарасій Максименко, духівник громади ієромонах В’ячеслав (Максименко), черниця Віра (Майстренко) та піддячий Андрій Журавель. Представництво Свято-Успенської громади очолив настоятель церкви протоієрей Володимир Волошин.  
З першими словами вітання за пропозицією Сергія Івановича Гречановського до односельців та гостей села звернувся духівник Христоріздвяного собору ієромонах В’ячеслав, який привітав земляків, в першу чергу, з Пасхальною радістю словами «Христос Воскрес!», та почувши у відповідь луну від слів «Воістину Воскрес!»,  привітав  всіх присутніх із Днем Перемоги. Панотець побажав миру в кожній оселі Київської Русі та запросив усіх у Курилівські церкви на Радоницю до молитов за душами спочилих воїнів, які віддали своє життя заради нашого буття та майбутнього наших дітей і онуків.

Всіх присутніх вітали діти дошкільного закладу та школи села, а зі священиками на спогад про світле Свято Перемоги залюбки фотографувались, як  Отаман Орільського куреня, полковник Повірений Олександр Антонович із козацтвом, так і депутати селищної ради.

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

К смыслу праздника Крещения Господня погружение в прорубь не имеет ровно никакого отношения!

4 ноября - праздник Казанской иконы Божией Матери

За щорічною традицією пропонуємо перегляд фільму «Дрібний дощ» авторства пономаря нашого храму, режисера та актора, Народного артиста України Георгія Делієва