К основному контенту

САЙТ ХРАМА РОЖДЕСТВА ХРИСТОВА С.КУРИЛОВКА

САЙТ ХРАМА РОЖДЕСТВА ХРИСТОВА С.КУРИЛОВКА

Предстоятель УПЦ про молитву, запоруку зцілення, подолання випробувань та завдання Всеправославного СоборуПеребуваючи з Архіпастирським візитом на Полтавщині у Мгарському монастирі, Блаженніший Митрополит Онуфрій відповів на запитання представників місцевих ЗМІ.

Чи кожен, хто йде в монастир за зціленням – зцілиться?
Відповідаючи на запитання про те, чи обов’язково людина, котра приходить у монастир за тілесним зціленням, отримає бажане, Архіпастир сказав: «Якщо йти до Бога тільки щоб зцілитися, то не кожний отримає зцілення. До Бога треба йти, щоби змінити свій внутрішній світ, серце своє та стан свого духу» – лише тоді «людина отримує все: і зцілення душі, і зцілення тіла».

Як навчитися справжній молитві?
«Щоб навчитися молитися, треба молитися». Але необхідною умовою навчання правильній молитві також є читання творів Святих Отців. «Вони навчають, як правильно звершувати подвиг молитви. Буває таке, що людина береться за подвиг, але не правильно його звершує. Цим вона собі може зашкодити. Тому треба молитися і читати Святих Отців, які пишуть про молитву, щоб правильно звершувати цей подвиг», – наголосив Архіпастир.

Що треба зробити, щоби подолати усі випробування?
«Щоб подолати випробування, – відповів Його Блаженство, – треба жити з Богом. Тоді всі випробування стають легкими та маловідчутними».

Також Блаженніший Митрополит Онуфрій розповів про те, чого він очікує від Всеправославного Собору, що відбудеться наприкінці червня цього року на Криті.

Зокрема, розмірковуючи над причиною та завданням очікуваної міжцерковної наради, Його Блаженство сказав, що на сучасному етапі Православна Церква існує в складних умовах трансформації світу. «Сьогодні йде перебудова світу – розбудовується новий світ, в якому політичні кордони стають все менш значимими та кінець-кінцем зникнуть. І Церква має завдання знайти собі місце у цьому новому форматі світу», – зауважив Предстоятель.
«Цей Собор має на меті знайти місце для Церкви серед світу – таке місце, при якому ми б не поступалися своїми правилами, принципами, догматами, але у якому б жили та звершували подвиг спасіння, який Церква звершує протягом 2000 років», – підкреслив Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Наприкінці інтерв’ю Його Блаженство побажав полтавчанам, щоби Боже благословення перебувало на їхній прекрасній землі й її народі, та щоб Боже благословення було над всією Україною.

За матеріалами http://orthodox.org.ua/Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

К смыслу праздника Крещения Господня погружение в прорубь не имеет ровно никакого отношения!

4 ноября - праздник Казанской иконы Божией Матери

За щорічною традицією пропонуємо перегляд фільму «Дрібний дощ» авторства пономаря нашого храму, режисера та актора, Народного артиста України Георгія Делієва