К основному контенту

САЙТ ХРАМА РОЖДЕСТВА ХРИСТОВА С.КУРИЛОВКА

САЙТ ХРАМА РОЖДЕСТВА ХРИСТОВА С.КУРИЛОВКА

Архієрейський Собор РПЦ закликав політиків негайно діяти для досягнення справедливого миру в Україні

Розміщено Nikas


Завершився Архієрейський Собор Руської Православної Церкви.

З лютого в Москві завершив свою роботу Архієрейський Собор Руської Православної Церкви, що оприлюднив постанови щодо майбутнього Всеправославного Собору й інших важливих питань церковного життя.
Собор закликав політиків негайно зробити все можливе для встановлення міцного та справедливого миру на Українській землі. Окрім того, архієреї вітали зусилля різних держав, спрямованих на мирне врегулювання збройного конфлікту на Південному Сході України.
Собор також подякував всім, хто здійснював гуманітарну допомогу постраждалим на Донбасі і закликав паству посилити молитви про народ України, а особливо про укріплення тих православних людей, які зазнають гонінь та кривди за свою вірність канонічній Православній Церкві.
В своєму Посланні до кліру, чернецтві та мирян Архієрейський Собор РПЦ торкнувся теми переслідування християн на Близькому Сході та закликав повноту Церкви молитися про мирне вирішення військових конфліктів у цьому регіоні.
Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

К смыслу праздника Крещения Господня погружение в прорубь не имеет ровно никакого отношения!

4 ноября - праздник Казанской иконы Божией Матери

За щорічною традицією пропонуємо перегляд фільму «Дрібний дощ» авторства пономаря нашого храму, режисера та актора, Народного артиста України Георгія Делієва