К основному контенту

САЙТ ХРАМА РОЖДЕСТВА ХРИСТОВА С.КУРИЛОВКА

САЙТ ХРАМА РОЖДЕСТВА ХРИСТОВА С.КУРИЛОВКА

Настоятеля Курилівського Храму Різдва Христового відзначено в якості Лауреата міського фотоконкурсу «Збережи місто у світлині»
Настоятеля Курилівського Храму Різдва Христового митрофорного протоієрея Тарасія Максименка відзначено в якості Лауреата міського фотоконкурсу, який проводився музеєм історії Дніпродзержинська.
Голова оргкомітету - директор музею історії Дніпродзержинська Н.М. Буланова нагородила отця Тарасія Дипломом Лауреата фотоконкурсу «Збережи місто у світлині». До Диплому, виданого за майстерність, творчий пошук та збереження історії міста у фотосвідченнях, також вручено книгу «Колекція образотворчого мистецтва майбутнього Музею Мамаїв».

До речі, необхідно відзначити, що протоієрей Тарасій Максименко в поточному навчальному році, за спільної ініціативи із керівництвом Дніпродзержинської школи №44, організував фотогурток у приміщенні школи не лише для учнів СШ №44, але й для бажаючих дітей з різних районів міста.

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

К смыслу праздника Крещения Господня погружение в прорубь не имеет ровно никакого отношения!

4 ноября - праздник Казанской иконы Божией Матери

За щорічною традицією пропонуємо перегляд фільму «Дрібний дощ» авторства пономаря нашого храму, режисера та актора, Народного артиста України Георгія Делієва