К основному контенту

САЙТ ХРАМА РОЖДЕСТВА ХРИСТОВА С.КУРИЛОВКА

САЙТ ХРАМА РОЖДЕСТВА ХРИСТОВА С.КУРИЛОВКА

В Христоріздвяному соборному комплексі віряни молились святому Олександру Невському та спілкувались з гостем із НовосибірськуНедільного ранку 6 грудня 2015 року в нижній церкві на честь святого князя В’ячеслава Чеського Курилівського Христоріздвяного соборного комплексу настоятелем громади митрофорним протоієреєм Тарасієм Максименко в співслужінні духівника громади ієромонаха В’ячеслава (Максименко) було звершено Божественну Літургію.
Протоієрей Тарасій звернувся до вірян з недільною проповіддю.
Чимала кількість вірян після Таїнства Сповіді мала змогу приступи до Тіла і Крові Христових.
Після звернення про сприйняття Евангельского читання щодо сьогодення на додаток до проповіді настоятеля, духівник громади привітав благодійника будівництва собору, керівника офтальмологічного центру «Клініка зору» Олександра Миколайовича Передистого з днем його Небесного Покровителя та подарував не занадто варту кошторисом, але таку, що захистить молитвою, звертаючись до образу на ній зображеного, натільну ікону св. Олександра Невського.
По завершенні Святої Літургії в верхній церкві на честь Різдва Христового було піднесено молитву перед Чудодійною іконою Пресвятій Богородиці «Троєруччиця» та молитву за мир в Київській Русі, а Недільна школа під керівництвом регента собору матінки Марії продовжила готуватись до майбутнього храмового свята 7 січня.
В цей день православну релігійну громаду відвідав чудовий гість і давній друг священників, земляк за родовим та духовним корінням, керівник одного із підрозділів ОАО «Новосибірський механічний завод «Іскра» Качуренко Віктор Михайлович. Після взаємоприємного спілкування відбулось фотографування на спогад.


Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

К смыслу праздника Крещения Господня погружение в прорубь не имеет ровно никакого отношения!

4 ноября - праздник Казанской иконы Божией Матери

За щорічною традицією пропонуємо перегляд фільму «Дрібний дощ» авторства пономаря нашого храму, режисера та актора, Народного артиста України Георгія Делієва